VİZYONUMUZ

Vizyon Doğru kalite/fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketici beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

    İnsan kaynakları

    Dünya Bant’a “İnsan” öncelik taşımaktadır. İnsan kaynakları açısından bakıldığında ise ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri, katılımlı yönetim, öncülük, saygınlık, kalite, tam bilgilendirme, esneklik, değer yaratma ve yetkilendirme kavramları çerçevesine bütünleşir. "Amacımız mutlu çalışan, başarılı şirkettir."

MİSYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek o Bu beklentileri karşılarken; kullanılan modern teknoloji ile, kaliteden ödün vermeden, kalitesi fiyatları ile uyumlu, fonksiyonel mükemmellikle tüketicilerin bütçelerine uygun ödeme kolaylıkları sağlayarak, çevreye zarar vermeyen doğa dostu malzemeler üretmek o Sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve hizmet sunmak ve teknik destek vermek. o Rekabetçi üstünlüğü mevcut değerlerimize bağlı kalarak sağlamak o Modern yönetim sistemlerini benimsemek ve uygulamak

Kalite politikamız...

Üretim faaliyetlerindeki hedefimiz; bilgimizi, farklılığımızı ve kalitemizi sürekli olarak geliştirerek, müşteri memnuniyeti ve rekabet için etkin ürünler tasarlayarak bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamaktır. Dünya Konveyör Kayiş ve Bant San. Tic. Ltd.Şti biz. Kuruluş adına çalışan kişilere sağlıklı, emniyetli bir çalışma ortamında iş güvenliği sağlamayı, teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt ediyoruz.